Війна війною, а обід за розкладом! Розвиваємо своє не дивлячись на ракети...
За матеріалами інтернет-видань
26.11.2025
7460
Сьогодні Всеукраїнський Конгрес Фермерів разом з ГО «Культ Фуд» та Євген Клопотенко та Всеукраїнська асоціація громад підписали меморандум про співпрацю.
Будемо разом розвивати «крафтове фермерство» у наших громадах по всій Україні. А відтак - будемо створювати нові робочі місця, збільшувати податки в місцеві бюджети (бо крафт - це продукт з доданою вартістю), зберігати та популяризувати село, нашу культурну спадщину, а також авторитет України на міжнародному ринку як виробника унікальних продуктів.
Крафт, без сумнівів, це перспектива розвитку та можливість для наших громад.
Під час робочих відряджень часто буваю у різних громадах по всій Україні. І щоразу переконуюся: у нас неймовірно сильні, талановиті та віддані своїй справі люди. Там, де інші бачать виклики, наші виробники створюють можливості — народжують унікальні продукти, розвивають крафтові виробництва, створюють локальні бренди.


Крафтове виробництво — це не лише про смак чи традиції. Це про стійкість громад, про молодь, яка повертається й залишається, бо бачить перспективу вдома. Це про людей, які власними руками тримають економіку на місцях і зміцнюють тил.Як їм допомагати розвиватись далі, які зміни потрібні на законодавчому рівні, аби виробники мали мотивацію працювати далі? Про це говорили під час круглого столу «Крафтове виробництво: перспективи розвитку та нові можливості для громад», який організував Всеукраїнський конгрес фермерів спільно з Mercy Corps та ГО «Культ Фуд».
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
