Всі статті

Новини ОТГ

Журналісти сайту обласної газети Фермер Придніпров'я пропонують вам щонеділі: новини в Дніпропетровській області, нові статті про Дніпропетровщину, огляди новин в ОТГ, події, кримінальні сільські новини, журналістські розслідування, що відбувається в сільській місцевості Дніпропетровської області, відеоогляди на аграрну та суспільну і економічну тематику.

Що нині планують вирощувати на Криворіжжі, як захищають землю на Новомосковщині, які зелені зони та водні об'єкти варто зберегти, яким врожаєм славна Павлоградщина, і чому кожне місто великої Дніпропетровщини має свою родзинку. Які проблеми у Божедарівській ОТГ, над чим працює Вербківська громада, чи заквітує новими деревами Губиниха, хто став на захист від рейдерських атак у Дніпровському районі, чому пасіки у Новоолександрівці приносять неповторно-цілющий мед?

Як пишно квітує Дніпропетровщина влітку, яким красивим воно є навесні, багатим восени і казковим взимку! Ми всі це бачимо, любуємося, пишаємося і долучаємося до розвитку рідного краю. Читайте, свіжі статті на сайті Фермер Придніпров’я! Це на користь духовного здоров’я!