165 км меліоративної мережі є, а права власності нема

За матеріалами інтернет-видань 25.06.2022 224

У Вінницькій області після утворення у 2016 році Немирівської міської територіальної громади Немирівська міська рада не оформила та не зареєструвала як правонаступник право власності на меліоративну мережу колишніх Никифоровецької, Стрільчинецької та Медвежанської сільських рад. Відтак використання зазначеного нерухомого майна здійснювалося без правовстановлюючих документів. Повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
Оскільки орган самоврядування безпідставно зволікав з оформленням права власності на майно, що належить територіальній громаді, прокуратура в судовому порядку зобов’язала міську раду виправити порушення.
Вінницьким окружним адміністративним судом задоволено позов Немирівської окружної прокуратури до Немирівської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на внутрішньогосподарську зрошувальну мережу. А це  канали, колектори, колодязі загальною протяжністю 165 км з 96 спорудами, які забезпечують збереження водних об’єктів, запобігають засухам, паводкам та іншим природним надзвичайним ситуаціям, сприяють веденню сільськогосподарського виробництва в регіоні.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ