А в Києві виходить найбільш гуманний зараз суд в Україні
Братам Дубинським суд повернув Майбах, арештований як доказ у кримінальному провадженні
- Автор: Olena Harahut (Люстраційно-антикорупційна Рада Придніпров"я")
Прізвища, ім’я та по батькові сторін, у тому числі суддів, відсутні в держреєстрі стадій розгляду судових справ.
Щодо автомобилю Merсedes-Benz Maybach S580 2022 р.в., ТОВ «Бромтерм» (код 40103962), яке належить братам Дубинським, прокурором не доведено в клопотанні існування правових підстав для накладення арешту, тому судова колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду скасувала ухвалу суду першої інстанції про накладення арешту на авто.
Про це йдеться в ухвалі від 10 лютого 2025 року, опублікованій в Єдиному держреєстрі судових рішень.
Судова колегія навіть не внесла дані щодо сторін судового розгляду до системи «Судова влада України», тому неможливо встановити ПІБ сторін, а також ПІБ суддів, які вирішили у справі № 757/35626/24 повернути братам Дубинським автомобіль Merсedes-Benz Maybach S580.
Першим пунктом ухвали Київський апсуд поновив представнику фірми братів Дубинський строк звернення з апеляційною скаргою на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 13 серпня 2024 року.
«З матеріалів провадження убачається, що 13 серпня 2024 року клопотання прокурора розглянуто без виклику ТОВ «Бромтерм» чи його представника. В клопотанні про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначив, що про існування оскаржуваного рішення стороні захисту стало відомо наприкінці вересня 2024 року. Копію оскаржуваного рішення отримано адвокатом ОСОБА_8 18 жовтня 2024 року, апеляційну скаргу направлено поштою 22 жовтня 2024 року. З наведених підстав, колегія суддів вважає, що строк на апеляційне оскарження, підлягає поновленню», – йдеться в документі.
Нагадаємо, у кримінальному провадженні № 12023000000002323 від 20.12.2023 братів Дубинських слідство підозрює у причетності до розкрадання 129 мільйонів гривень на реконструкції водоводу «Аули-Верхньодніпровськ». Леонід Дубінський в кінці січня 2025р. вийшов з СІЗО під заставу у 60 мільйонів гривень.
Також ми писали:
- КП Дніпра продовжують замовляти послуги у фірми Дубинських, яка фігурує у «криміналі» про завищення цін
- Лобіювати замість мовити, – брати Дубинські змінили місію «Демарт ТВ»
- Тендер з асфальтування брати Дубинські «перетягли» у «криворізьких»
Olena Harahuts
Журналістка з 1995-го року. Керівниця Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» з 2014 року. ГО «ЛАРП» – українська правозахисна громадська організація.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я