Агроекспорт річковим транспортом може досягти рекорду

За матеріалами інтернет-видань 20.09.2023 391
Агроекспорт річковим транспортом може досягти рекорду

Станом на 19.09. 2023 року агроекспорт річковим та морським транспортом склав 2,2 млн. тонн. Поточні темпи говорять про очікуваний абсолютний рекорд експорту річковим транспортом у вересні, який може сягнути майже 3 млн. тонн, при умові збереження темпів.
В додаток до успіхів агроекспорту річковим транспортом, функціонування альтернативного зерновому коридору морського маршруту офіційно підтверджено. Оператори вже в активних переговорах з судовласниками щодо фіксингу великогабаритних суден в напрямку портів Одеси.
Враховуючи обмеженість пропозиції флоту та військові ризики очікувана вартість фрахту до Іспанії альтернативним морським коридором очікується на рівні близько 40$ для суден класу "хенді" та 25$ для суде класу "панамакс". Дані ставки є майже на 30-40$ на тонну нижчими, ніж існуючі річкові альтернативи експорту для української агропродукції.

SPIKE BROKERS

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ