Буковинськими яблуками смакують мешканці багатьох європейських країн, Саудівської Аравії, ОАЕ, Туреччини
ТОВ «Молодіжна аграрна спілка» працює у селах Олексіївка та Новоолексіївка Дністровського району Чернівеччини. Воно вирощує яблуневі сади на площі 48 га за інтенсивною технологією садівництва. З них молоді сади - 29,7 га. Цього року їх площа збільшилася на 18,36 га за рахунок гранту в рамках програми "єРобота".
В садах ростуть яблука трьох сортів: "Гала", "Голден", "Джонапринц". Вони вважаються одними з найсмачніших.
Зазначається, що підприємство скористалось державною програмою підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Воно отримало фінансову допомогу на безповоротній основі (часткову компенсацію (до 30% вартості без ПДВ)) вартості будівництва охолоджених сховищ з регульованим киснем та CO2. Будівництво, так званих, газових камер, де зберігатиметься продукція, продовжується. Вони розраховані на 2,424 тис. тонн плодів. Також у комплексі встановили сортувальну лінію.
Товариство має свою торгову марку «OH MY GARDEN» і співпрацює як з вітчизняними, так і закордонними контрагентами, відправляючи свою продукцію за межі України. Зокрема, буковинські яблука експортують до багатьох європейських країн, Саудівської Аравії, ОАЕ, Туреччини та інші віддалені куточки світу.
Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я