Дніпропетровщина: безпекова ситуація на вечір 19 лютого
Бойкот — це опція, яка спрацювала у 2022 році. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф, саме в ті дні стартували Паралімпійські ігри, і тоді саме бойкот вирішив долю російських спортсменів, які не були допущені. Наше завдання полягає в тому, щоб вивести внутрішні санкції на міжнародний рівень і заборонити рашистським спортсменам в'їзд на територію ЄС та інших країн.
Так логічно відреагував відомий український скелетоніст Владислав Гераскевич, несправедливо відсторонений МОК від Олімпіади 2026, на допуск російських та білоруських атлетів до зимової Паралімпіади 2026 року під державними прапорами, повідомляє портал Новини.LIVE із посиланням на "Трибуну". Поза сумнівом, допуск до країн ЄС та всіх держав групи "Рамштайн" слід заборонити не лише атлетам, а й усім громадянам рф, котрі публічно не засуджують її фашистську агресію в Україні.
Адже якраз в дні мирних спортивних змагань світового рівня держава-терорист умисно і цинічно коїть воєнні злочини проти цивільного українського населення. Нові факти злодіянь у Придніпров'ї наводить обласна рада.



>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
