ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ ПІД ПРИЦІЛОМ ШАХЕДІВ І РАКЕТ
Оперативна інформація від ОВА
Валерія Федоренко 07.02.2024
Сьогодні ніч на Дніпропетровщині минула дуже неспокійно. Окупанти обстрілювали область з артилерії та випускали безпілотники. Наразі продовжується тривога через загрозу пусків крилатих ракет, – передає «Наше Місто».
Голова ДніпроОВА повідомляє, що вночі ворог спрямував кілька безпілотників на Новомосковський район. Два шахеди збили захисники з ПвК «Схід». Але через падіння уламків та влучання решти БпЛА є руйнування на території одного з комунальних підприємств. Пошкоджені будівлі та авто.
Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, яка виникла в результаті загоряння безпілотників.
Окрім того, вночі російські окупанти обстрілювали Нікопольщину з артилерії. Сергій Лисак повідомляє, що під ворожий вогонь потрапили райцентр та Марганецька громада.
На щастя, усюди минулося без загиблих і постраждалих.
Жителів Дніпропетровщини закликають подбати про безпеку, адже загроза досі зберігається. Інша інформація буде після відбою.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я