Домашній арешт за вилучення у журналістів зібраних матеріалів і техзасобів?

За матеріалами інтернет-видань 19.02.2022 889

Як неодноразово повідомляла пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури, 13 лютого 2021 року  група журналістів прибула до VIP–терміналу аеропорту міста Дніпро, де почали знімати репортаж на власні телефони. На території терміналу в той час перебувало четверо чоловіків, які вимагали припинити зйомку. Застосувавши силу та погрожуючи ножем, вони отримали доступ до відзнятих відеоматеріалів, які видалили з телефону.
Прокуратура оскаржує рішення суду щодо застосування запобіжного заходу підозрюваним у справі  нападу на журналістів «Української правди».
 За результатами розгляду клопотань відносно трьох підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, вчиненим групою осіб, незаконного вилучення зібраних журналістами матеріалів і технічних засобів, а також відкритого викрадення чужого майна (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 171, ч. 2 ст. 186 КК України) судом обрано запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання. Щодо двох ухвал суду Дніпропетровською обласною прокуратурою готуються апеляційні скарги.  
 

Дніпропетровська обласна прокуратура наполягатиме на застосуванні відносно двох підозрюваних запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ