Дві ракети вдарили по базі ФГ у Новомосковському районі

Григорій Давиденко 29.03.2022 55355

Розумом рашу не збагнути, аршином спільним не помірять, зауважив колись поет. Сьогодні російські фашисти завдали ракетного удару по нічим не примітному краю Магдалинівщини. Ось що повідомив «Фермеру Придніпров’я» голова ПП «Гуманенко» Юрій Гуманенко:

- Вранці прилетіли дві ракети, вдарили по базі мого ПП «Гуманенко» на окраїні Гупалівки, це колишня ферма. Там допомагав ремонтувати автомобіль пенсіонер, він дивом залишився живим. Зараз йому роблять операцію в обласній лікарні імені Мечникова. Вибухи дуже сильні, уламки летіли до півкілометра, осколки пробивали метал 20 мм завтовшки. Дахи зірвані вибуховою хвилею, техніка побита вся, сівалки посічені, лише вантажний автомобіль якось уцілів. Тридцять років праці в одну мить перетворилися в ніщо… Що ж, війна, в людей гірше буває. Родина ціла, жива, аби чоловіка в лікарні врятували, ото основне.

Постраждале господарство відвідав голова Новомосковської РДА Михайло Вишневський, обсяги знищеного майна встановлюється. Досвідчений фермер Юрій Гуманенко не втрачає оптимізму: «усі друзі зателефонували, сказали, допоможуть. Насіння відгребемо, відділимо метал і сіятимемо. Перемога буде за нами!»

Вочевидь, так і буде, українська побратимська толока на ратному і жнивному полях візьме гору над усіма фашистськими потугами зайд. І цей набрід божевільний згине з наших степів, як роса на ранковому сонці.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ