Двоє українців розсилали фейкові рахунки за комуналку - постраждали 380 тис. людей

За матеріалами інтернет-видань 28.10.2021 31

У Польщі затримали двох українців віком 24 і 25 років, затримані українці перебувають у слідчому ізоляторі, де пробудуть впродовж трьох місяців. Вони разом із подільниками розсилали людям підроблені рахунки за комунальні послуги - вони обдурили та намагалися обдурити, близько 380 тисяч поляків,  повідомляє видання tvn24.pl.

Зазначається, що шахраї використовували досить не дуже підозрілий спосіб вимагання грошей, відправляли SMS-повідомлення випадково обраним людям із фальшивим посиланням, що перенаправляло на сторінку, де жертви повинні були надати дані для входу в мобільний банкінг. У повідомленнях містилася недостовірна інформація про необхідність погасити заборгованість по комуналці. Це були невеликі суми, тому такі повідомлення часто взагалі не викликали жодних підозр. Деякі з потерпілих, бачачи невелику суму до оплати, переходили за посиланням і вводили свої дані.

Так шахраї дізналися логіни й паролі, завдяки яким отримали доступ до банківських рахунків. Згідно з інформацією видання, загальна сума збитків від такої афери становить нині десятки тисяч злотих (1 польський злотий – близько 6,60 грн), але ці цифри весь час зростають. Під час обшуків у шахраїів місцева поліція вилучила 11 мобільних телефонів, SIM-карти і гроші.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин газети в GoogleNews

Коментарі (0)


Новини ОТГ