Екскерівнику Держгеокадастру Вінничини Козаку за хапок 17 га ріллі дали наполовину менше - 8 років цюпи

За матеріалами інтернет-видань 28.05.2025 185
На зображенні може бути: 1 особа та текст «ЦПК ВАКС засудив до Рпойолн 8 pokiB тюрми екскеривника Держгеокадастру У Винницьк обласи»
   Плюс 1 вирок ВАКС: екскерівника управління Держгеокадастру в Вінницькій області Юрія Козака (на фото) визнали винним у розкраданні та підробці документів.
    Йому призначили покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Крім того, він не зможе обіймати посади в держорганах впродовж двох років після відбуття покарання.
   Центр Протидії Корупції, офіційна сторінка ФБ.
   Вищий антикорупційний суд також задовольнив цивільний позов прокурора САП про відшкодування збитків на суму 11,6 млн грн.
   Крім того, судді конфіскували земельні ділянки, які обвинувачені незаконно передали у приватну власність. Серед тих, хто отримав ділянки, був і родич одного з обвинувачених.
   ВАКС закрив провадження щодо іншого обвинуваченого - керівника держпідприємства зі складу Академії аграрних наук Олександра Бортновського: він помер ще в 2021 році.
   Додамо, що Козака викрили на розкраданні понад 17 гектарів особливо цінних земель на Вінниччині, що завдало 11,6 млн грн збитків.
Після отримання підозри від НАБУ Козак влаштувався на посаду асистента кафедри землеробства Вінницького національного аграрного університету.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ