ЄС ніколи не визнає Крим московитським, - Кая Каллас

За матеріалами інтернет-видань 23.04.2025 138

Верховный представитель ЕС Кая Каллас приедет в Казахстан

   Головна дипломатка Європейського Союзу Кая Каллас вважає, що США не використали свої інструменти для тиску на Росію, аби вона погодилась припинити повномасштабну агресію проти України.

   Олег Павлюк, "Європейська правда".

   Про це Каллас заявила в інтервʼю AFP.

За словами головної дипломатки ЄС, оголошення росією "великоднього перемир'я" на вихідних було цинічним вивертом, спрямованим на президента США Дональда Трампа.

    "Очевидно, що росія грає в усі ці ігри, тягне час і не дуже хоче миру. Вони думають, що час на їхньому боці, тому вони не демонструють жодних добрих знаків чи доброї волі", – додала вона.

   Каллас висловила сподівання, що Вашингтон займе більш жорстку позицію щодо москви, перш ніж відмовиться від своїх мирних зусиль.

   "У них в руках є потужні інструменти, які вони можуть використовувати для тиску на московію. Вони не використали ці інструменти", – зазначила європейська посадовиця.

   "Якщо вони зараз полишають (свої зусилля. – Ред.), не використовуючи інструменти, які фактично є в їхніх руках, то у мене виникає велике питання: чому? Чому вони не використовують усі засоби, щоб справді покласти край цій війні?" – риторично спитала вона.

   Нагадаємо, президент Трамп заявив у понеділок, що цього тижня він розкриє зміст запропонованого ним "мирного плану" щодо війни в Україні.

   А сьогодні, 23 квітня, у Лондоні відбудеться зустріч, де США, Україна та її європейські союзники обговорюватимуть кроки для припинення вогню в російсько-українській війні.

У складі української делегації будуть керівник ОПУ Андрій Єрмак, очільник Міноборони Рустем Умєров, голова МЗС Андрій Сибіга та заступник керівника ОП Павло Паліса.

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ