Кабмін визначив порядок виправлення помилок у відомостях Держ зем кадастру

За матеріалами інтернет-видань 02.11.2021 124

27 жовтня набрала чинності урядова постанова від 20 жовтня 2021 року № 1098 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та визначено порядок виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

Фахівці Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) роз'яснили, що доволі частими є випадки виявлення помилок у розташуванні земельних ділянок (їх меж), коли одна ділянка накладається на іншу під час проведення робіт по інвентаризації земельних ділянок. Відтепер є можливість виправлення таких помилок. Якщо під час інвентаризації виявлено помилки, допущені у відомостях Державного земельного кадастру щодо меж земельних ділянок, на кадастрових планах відповідних земельних ділянок зазначаються виправлені відомості про них, а саме існуючі межі земельних ділянок, існуючі координати поворотних точок меж земельної ділянки та пропозиції щодо виправлення меж земельних ділянок, проектні координати поворотних точок меж земельної ділянки.

Відтак, за результатами проведення інвентаризації складається кадастровий план земельної ділянки, у якої виявили помилки. На кадастровому плані відображається існуюча межа земельної ділянки і та, яка вже внесена до кадастрової карти. Розбіжності у межах земельної ділянки та можливі накладки виправляються сертифікованим інженером-землевпорядником. Кадастрові плани земельних ділянок з виявленими помилками погоджуються з власниками таких земельних ділянок (якщо земельна ділянка перебуває в користуванні - також із землекористувачем) до внесення змін до відомостей до Державного земельного кадастру. Тобто тільки за умови погодження з власниками/землекористувачами виправлених помилок, відомості про нові межі вносяться до Державного земельного кадастру.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ