«Країна-агресор має стати вигнанцем назавжди» - голова облради Січеславщини

За матеріалами інтернет-видань 21.04.2022 613
Российский военный в Мариуполе
російський військовий у наглухо заблокованому Маріуполі
Ці слова є реакцією обурення і справедливим гнівом усього українського суспільства на геноцид нації на нашій рідній землі. А сказані вони  головою Дніпропетровської обласної ради Миколою Лукашуком з приводу наказу путіна про повну блокаду Маріуполя. кремлівські душогуби не дають можливості зберегти життя пораненим і мирним людям в районі заводу "Азовсталь", у Херсонщині. У соцмережах Лукашук повідомив:
- П'ятдесят сьомий день боротьби України за свою свободу і своє майбутнє добігає кінця.
Надвечір по Новомосковському району було завдано трьох ракетних ударів. Ушкоджено залізничну інфраструктуру, залізничне полотно і контактні мережі розбиті. Маємо двох постраждалих.
Також сьогодні до Дніпропетровщини мали евакуювати людей із окупованих Нововоронцовської та Високопільської громад, що знаходяться на Херсонщині на межі з нашою областю. Росіяни домовленостей не дотрималися, машини не пропустили. «Угоди з росією не варті й паперу, на якому вони підписані». Цим словам німецького філософа Едварда Гартмана вже понад 130 років. Але, як бачимо, вони актуальні й досі.
Честь, гідність, людяність - поняття, які окупаційній армії та уряду рф не відомі.
Сьогодні Ірина Верещук закликала росіян надати терміновий гуманітарний коридор з маріупольського комбінату «Азовсталь», де перебуває близько тисячі цивільних та півтисячі поранених військових. Натомість що ми почули від президента рф під час сьогоднішньої зустрічі з міністром оборони? «Заблокувати промислову зону «Азовсталі» так, щоб муха не пролетіла». Ці слова має почути, зрозуміти і запам'ятати весь цивілізований світ. Країна-агресор повинна стати вигнанцем назавжди.
Я вірю в Україну.
Вірю в Збройні сили, вірю в Президента.
І я певен, що наша Перемога вже близько.

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ