Львівщина з обласного бюджету скерувала на створення об’єктів для зберігання, заморозки, переробки агропродукції 10 млн. грн.

За матеріалами інтернет-видань 31.05.2023 608
Львівщина з обласного бюджету скерувала на  створення об’єктів для зберігання, заморозки, переробки агропродукції 10 млн. грн.

Таке рішення прийнято в  межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 - 2025 роки.
За словами заступника голови Львівської ОВА Юрія Бучка,  створення доданої вартості в агросекторі – це єдиний на сьогоднішній день вихід для нашої економіки в часі воєнного стану. Додана вартість дозволить виробникам перейти від сировинного виробництва до готової продукції і створити додатково нові робочі місця.
Як зазначили в департаменті, із розглянутих  заявок сільськогосподарських виробників визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними  заходами:

  • відшкодування відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу в сумі 235,9 тис.грн, що дасть можливість здешевити 3 одиниць сільськогосподарської техніки;
  • пільгові кредити на зворотній основі на загальну суму 10000,0 тис.грн на створення об’єктів для переробки риби та овочів, виробництва кормів та зберігання, сушіння, переробку сільськогосподарської продукції;

Загалом з початку року підтримку отримали вже 26 аграріїв Львівщини на суму 14,4 млн.грн, що складає 41,8% до виділених коштів.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ