Минулої ночі росія атакувала Україну 267 ударними дронами.

За матеріалами інтернет-видань 23.02.2025 134

Сили ППО збили з них 138

119 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачено.

Іванна Капустянська, Авторка новин

Facebook       

Уночі РФ атакувала Україну 267 ударними дронами, Сили ППО збили 138 БпЛА

У ніч на 23 лютого РФ атакувала Україну 267-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Шаталово, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Чауда – Крим, а також трьома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із Криму.

Про це інформують у повітряних силах ЗСУ.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Станом на восьму годину ранку 23 лютого підтверджено збиття 138-х ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Рівненській, Миколаївській, Одеській та Дніпропетровській областях.

119 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків), три із них полетіло у напрямку Булорусі, один — в Росію.

Внаслідок ворожої атаки постраждали ДніпропетровщинаОдещина, Полтавщина, Київщина,  Сумщина та Запоріжжя.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ