На Черкащині підтоплені водою приватні садиби

За матеріалами інтернет-видань 22.02.2026 295
На Черкащині підтоплені водою приватні садиби
20 лютого рятувальники Черкащини двічі залучалися на ліквідацію підтоплень.
Зокрема, у місті Тальне Звенигородського району внаслідок погіршення погодних умов та сходження талої води виникло підтоплення погребу на території приватного домоволодіння. Рятувальники, які прибули на місце події провели роботи з відкачування води.
Аналогічний випадок стався у Городищі Черкаського району.
 
ДСНС України повідомляла, що 20–25 лютого очікується підвищення рівнів води та можливі підтоплення у кількох регіонах України.
▫Зокрема, жовтий та помаранчевий рівні небезпеки оголошені у Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Харківській та Черкаська області, на Волині та Поліссі.
Підвищення рівня води прогнозують на річках Савранка, Кодима, Велика Вись, Чорний Ташлик, Мертвовід, Інгул, Південний Буг (ділянка Олександрівка – Миколаїв), Уди, Лопань, Мерло, Сіверський Донець (пости Зміїв та Ізюм) та суббасейні Прип’яті.
Через відлигу та опади очікується послаблення льоду та підйом води. Можливе часткове затоплення сільгоспугідь, господарських об'єктів, а також ліній зв’язку та електрифікації у прирічкових зонах.
 
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ