На Дніпропетровщині судитимуть ділка, який обкладав даниною підприємців – фермерів

За матеріалами інтернет-видань 08.02.2022 788

За повідомленням пресслужби Дніпропетровської обласної прокуратури,  ділок встановлював злочинний вплив через довірених осіб на території Кривого Рогу та Криворізького району, обкладав даниною підприємців - фермерів, в тому числі осіб, які відбувають покарання у місцях ув’язнення.

У жовтні 2020 року до ділка звернулася громадянка з проханням за грошову винагороду стягнути з підприємця неіснуючий борг у сумі 10 тис. дол. Разом з двома спільниками, він протягом тривалого часу вимагав у потерпілого грошові кошти у сумі 30 тис. доларів для погашення «боргу», погрожуючи застосуванням фізичного насильства. Під час чергової зустрічі його спільники нанесли підприємцю декілька ударів ножем, спричинивши легкі тілесні ушкодження. Побоюючись за власне життя, потерпілий передав частину коштів у розмірі 85 тис. грн.  

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно  ділка та його трьох спільників у поширенні злочинного впливу та вимаганні від підприємця неіснуючого боргу  (ч. 1 ст. 255-1, ч. 1 ст. 255-3, ч. 2 ст. 189 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Оперативний супровід – СБУ в Дніпропетровської області.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ