На Луганщині озброєний напад на фермера

За матеріалами інтернет-видань 30.12.2021 457

Як повідомила прес-служба прокуратури Луганської області, 51-річний мешканець м. Лисичанськ  вчинив розбійний напад на фермерську родину з метою заволодіння  їх майном. Чоловік був судимий п’ять разів, у тому числі за майнові злочини.

До вчинення злочину чоловік із ще трьома фігурантами готувалися заздалегідь: придбали спеціальний одяг, маски для приховування обличчя і рукавички. Залучили знайомого, який, не знаючи про їхні реальні наміри, на власному автомобілі мав відвезти їх за місцем проживання майбутніх жертв.


У лютому 2021 року учасники нападу прибули до с. Залиман Сватівського району, де незаконно проникли до житлового будинку. Вони напали на фермера та його дружину, почали «вибивати» інформацію про місце схованки грошових коштів, погрожуючи предметом, зовні схожим на пістолет.

Нападники нанесли членам сім’ї численні удари в голову та по обличчю, а також здійснили три постріли в область грудної клітки чоловіка. Коли потерпілі втратили свідомість, зв’язали їх руки дротом від праски та наявним хомутом.

Під час обшуку житлового будинку фігуранти знайшли наявні грошові кошти у сумі 640 тис. грн.  і зникли з місця злочину.


Наразі правоохоронці оголосили підозрюваного у розшук. Суд надав дозвіл на його затримання.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ