На Волині у фермерського господарства відберуть землю

За матеріалами інтернет-видань 27.07.2021

 

04_043352_news2_04072017_zemlya

Прокурори вимагають повернення громаді Оваднівської сільської ради понад 50 га земель, які орендар використовує не за цільовим призначенням. Про це повідомляє Волинь, пише agronews.ua.

Прокурори вимагають повернення громаді Оваднівської сільської ради понад 50 га земель, які орендар використовує не за цільовим призначенням

Володимир-Волинська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з трьома позовними заявами в інтересах держави в особі Оваднівської сільської ради, аби розірвати договори оренди й зобов’язати фермерське господарство повернути у комунальну власність земельні ділянки площею понад 50 гектарів.

 

У 2015 році господарство взяло в оренду сіножаті, розорало їх та використовує як ріллю, сплачуючи орендну плату втричі меншу, ніж належить за законом.

Прокурори з’ясували, що у 2015 році господарство взяло в оренду сіножаті, розорало їх та використовує як ріллю, сплачуючи орендну плату втричі меншу, ніж належить за законом.

На тепер землі засіяні соняшником та кукурудзою. Таким чином, використовуючи земельні ділянки не за цільовим призначенням, орендар порушив вимоги земельного законодавства та умови договорів оренди. Прокурори у суді вимагатимуть розірвання цих договорів і повернення
землі власнику.

Коментарі (0)


Новини ОТГ