Наприкінці серпня у Губиниській громаді Дніпропетровщини завершать модернізацію водогону
Як повідомив селищний голова Петро Єрьоменко, на території смт Губиниха проводиться часткова заміна водогону комунальним підприємством «Господар» Губиниської селищної ради. Інформує Губиниська громада Дніпропетровщини.
Зазначається, що водогін, збудований ще в радянські часи, знаходився в аварійному стані. Тому громада активізувала свої зусилля для вирішення цієї проблеми. Наразі вже прорито 680 м траншеї для прокладання нової труби. На трасі водогону буде встановлено 4 нових, сучасних запірних арматури. Ремонтні роботи планується завершити наприкінці серпня.
Після оновлення водогону, стверджує місцева влада, суттєво зменшиться кількість поривів та аварійних ситуацій, а населення зможе користуватися більш чистою водою.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я