Нардепів Кісільова, Качного обдарували... тещі-пенсіонерки, Крейденка - батько
За матеріалами інтернет-видань
03.03.2024
366

Центр Протидії Корупції, сторінка ФБ.
На фото - "герої" розслідування BIHUS.Info про свіжі декларації.

Власником 111-метрової квартири орієнтовно за 200 тисяч доларів є батько депутата. Нардеп пояснив, що гроші на квартиру з’явились завдяки продажу будинку в Мелітополі та бізнесу на черешні:
"…мій батько ж займався, а Мелітополь славиться черешнею. І мій батько займався, продавав цю черешню прямо фурами, продавав у різні країни, займався бізнесом".


Раніше депутати могли спокійно приховувати свої придбання під час війни. Але ми з вами добились відновлення декларування посадовцями про свої статки.
Сподіваємося, що антикорупційні органи перевірять, чи є в даних випадках ознаки недостовірного декларування. Але якщо їх не покарають, то публічний розголос як мінімум суттєво зменшить шанси кожного "слуги народу" переобратися на виборах.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ