Не уникнути лави підсудного «бідовому» чоловіку, який на землі лісового фонду самовільно забудував приватну «базу відпоинку»

Микола Ясень 30.06.2026 38

 

 

 

Упродовж 2012–2024 років 58-річний мешканець Присамар"я  самовільно займав земельні ділянки лісового фонду загальною площею майже 1 гектар практично в межах  міста Самар - нагадаємо, що це колишнього Новомосковська

На зайнятих землях чоловік без будь-яких дозвільних чи правовстановлюючих документів звів два будинки відпочинку загальною площею понад 170 квадратних метрів. Ділянку навколо будівель він обніс капітальною огорожею з бетонним фундаментом. Площа огородженої території перевищує 5 тисяч квадратних метрів. Коротше, по-халяйськи попрацював задля власнонго прибуткового "бізнесу".

Правоохоронці встановили, що фігурант, користуючись павільйоном кафе, поступово здійснював розширення закладу та зайняв землі, які належать до земель лісового фонду. Своїми діями чоловік порушив вимоги містобудівного та земельного законодавства.

Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 3 ст.197-1 Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.

1

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ