Ніч на 6 червня у Дніпропетровській області: удари артилерією, дронами та авіабомбами

За матеріалами інтернет-видань 06.06.2025 141

 

Ілона Іванова  06.06.2025

Російська армія вкотре вдарила по Дніпропетровщині. Під вогнем опинилися два райони області — Нікопольський і Синельниківський. Удари завдавали з артилерії, дронів-камікадзе, систем «Град» і керованих авіабомб.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на начальника ДніпроОВА Сергія Лисака.

Протягом вечора, ночі та ранку ворог атакував районний центр Нікополя, а також Покровську, Червоногригорівську та Марганецьку громади. Унаслідок обстрілів виникла пожежа та пошкоджена інфраструктура.

У Синельниківському районі під авіаудар потрапила Межівська громада. Там зафіксовано руйнування трьох приватних будинків і пошкодження лінії електропередач.

  

Крім того, в Слов’янській громаді ворожий безпілотник влучив в автівку, знищивши її. А у Маломихайлівській громаді через атаку загорівся екскаватор.

На щастя, обійшлося без загиблих і поранених.

Сили ППО спрацювали ефективно: над областю було знищено 10 ворожих безпілотників.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ