Нічия була майже в кишені футбол

За матеріалами інтернет-видань 14.06.2021 195
Андрій Ярмоленко, який відзначився голом у матчі чемпіонату Європи проти Нідерландів, прокоментував учорашню поразку 2 :3 збірної України проти Нідерландів.

«Був важкий поєдинок. Ми розуміли, проти кого граємо. У нас був серйозний, сильний суперник. Усі хлопці виклалися, тренерський штаб задоволений самовіддачею. Шкода програвати такі матчі в кінцівці, – розповів Ярмоленко. – Коли ми поступалися, то про можливий розгром не думали. Ми думали, як нам забити гол у відповідь, а потім зрівняти рахунок та перевернути гру. У нас вийшло, ми забили перший м'яч, потім другий. Звісно, якоюсь мірою нам не вистачило досвіду, адже в нас досить молода команда. Більш досвідчена в такій ситуації краще б діяла на утримання рахунку. Що ж, вчитимемося на помилках. Це буде для нас хорошим уроком на майбутнє.

Готуємось до Північної Македонії. Хочемо показати хорошу гру. Тренерський штаб обере потрібну тактику, розбере суперника, вкаже нам на наші помилки. Ми будемо готуватися, ми розуміємо, що для того, аби виходити із групи, нам потрібно перемагати».

В нашій групі лідирують Австрія, яка взяла гору над Північною Македонією, та Нідерланди.

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ