Нідерланди виділять іще Є22 мільйони на ППО України

За матеріалами інтернет-видань 05.12.2024 273

    Нідерланди виділяють додаткові 22 мільйони євро на проєкти, спрямовані на посилення протиповітряної оборони та кіберстійкості України.

Про це повідомив глава МЗС Нідерландів Каспар Вельдкамп за підсумками дводенної міністерської зустрічі НАТО в Брюсселі, пише "АрміяІнформ".

   «На засіданні Ради Україна — НАТО я наголосив на важливості зміцнення військового потенціалу України», — йдеться в повідомленні.

   Він додав, що дії росії безпосередньо загрожують НАТО через масове нарощування військової сили, вторгненнями в повітряний простір і актами саботажу.

   «На засіданні Північноатлантичної ради в Брюсселі я підкреслив, що ми повинні активізувати наші зусилля, щоб протистояти цій безрозсудній і дестабілізуючій поведінці», — зазначив він.

Міністр підкреслив, що також потрібно звертати увагу на треті країни, які допомагають воєнній машині росії.

   «Це вимагає більш жорсткої та скоординованої відповіді з боку НАТО та союзників. Перш за все, ми повинні триматися курсу, коли йдеться про підтримку України. Альтернативи просто немає», — підкреслив він.

   Як повідомляла АрміяInform, наприкінці листопада Нідерланди оголосили про передачу Україні трьох пускових установок зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ