Офіс президента планує змінити низку голів облдержадміністрацій

За матеріалами інтернет-видань 16.06.2021 29

Офіс президента хоче замінити голів Сумської та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій. Під питанням також керівник Чернігівської ОДА.

Як повідомляє РБК-Україна, сьогодні Кабінет міністрів уже погодив призначення нового очільника Сумської ОДА.

«У Сумській області скандальна історія, глава ОДА Василь Хома переметнувся до табору ОПЗЖ. В Івано-Франківську Андрій Бойчук (на фото) взагалі нічого не робить. У Чернігівській області схиляються до того, щоб звільнити Ганну Коваленко, але поки немає остаточного рішення, коли і хто буде замість неї», – зазначив співрозмовник видання.

Нагадаємо, сьогодні, 16 червня, Кабмін погодив призначення нового голови Сумської ОДА. На цю посаду пропонується призначити Дмитра Живицького.

Раніше президент Зеленський призначив нових губернаторів Харківської й Одеської областей, а також звільнив главу Хмельницької ОДА Дмитра Габінета.

Також президент своїм указом звільнив голову Миколаївської ОДА Олександра Стадника та відправив у відставку голів ОДА в Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях. Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко після виборів заявляв, що Офіс президента планує кадрові зміни у керівництві облдержадміністраціями через незадовільні результати роботи.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ