Пасічники Китайгорода доставили мед воїнам двох шпиталів Дніпра
Григорій Давиденко
13.08.2024
140
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/454893359_7852486481473934_270648326832210075_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=fqqcd8z5qEYQ7kNvgERimUx&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AYCEKt5fSmFcYA13mHkYteymtZgvg1UoOHzt6fOjZZskfg&oe=66C0C8E7)
Це нам сильно духу піддає. Раз люди пам’ятають нас і підтримують, значить, вистоїмо у війні. Видужуємо і боремося далі з окупантами.
Такі вдячні слова довелося почути в одному з дніпровських шпиталів від поранених воїнів китайгородським бджолярам, які привезли їм меду цього сезону. А в іншому шпиталі жителька Китайгорода, помічник лікаря-реабілітолога Ольга Сідак повідомила після вручення солодкої продукції:
- Вже на обід приготували бійцям, що видужують, вареники з медом. Хлопці дуже зраділи, така домашня їжа зцілює тіло і душу. Велика вдячність землякам!
![На зображенні може бути: 3 людини, напій та ліки](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/455019453_7852486191473963_4701855408796978529_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=75oN9y-QGWIQ7kNvgGvW9_J&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AYBm_kTpBBOhHBKdN1ej8JW1uY0A5wDe3amroFJIfWCABw&oe=66C0B599)
До благодійної акції доклали рук і серця бджолярі Китайгорода Сергій Карнаух, Олексій Кривоніс, Сергій Бутенко, Олексій Величко, Микола Єлисеєнко, Дмитро Нєщєв, Володимир Пелих, Валерій Сідак, Олександр Дереза і автор цих рядків.
Видужуйте, побратими! Вам сердечна подяка за ратну працю, повноцінного виздоровлення. Будьмо!
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ