Печатка ЗАЕС вкрадена окупантами
Російські окупанти вкрали печатку Запорізької АЕС, вона вже недійсна. Повідомив "Енергоатом".
Зазначено, що продовжуючи спроби рейдерського захоплення Запорізької АЕС, вчора окупанти викрали печатку підприємства, яка засвідчувала право підпису документів.
У зв’язку з цим президент ДП «НАЕК «Енергоатом», в. о. генерального директора ЗАЕС Петро Котін видав наказ про введення в дію нової печатки ВП «Запорізька АЕС» та визнання недійсною вкраденої печатки попереднього зразка, яка використовувалась до 5 жовтня 2022 року.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я