Переселенці і військові підвищують рейтинг одружень у Ренійській громаді Одещини
За словами начальниці Ренійського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Олени Стеценко, станом на 5 грудня 2022 року є вже 160 одружень. З них 32 шлюби уклали у Рені переселенці з інших регіонів України. Але найбільше цей показник виріс за рахунок одружень військових. Для порівняння: за весь 2021 рік у громаді зареєстровано 99 шлюбів.
"Ті, хто служить у ЗСУ, можуть скористатися прискореним варіантом реєстрації, і пари користуються цим – ми реєструємо одруження в день звернення", – розповіла Олена Стеценко.
Вона додала, що у мирний час реєстрація актів громадянського стану у багатьох випадках була «прив’язана» до місця проживання громадян (народження, смерть, розлучення). Наразі прив’язки немає, громадяни можуть звертатися з питань реєстрації до будь-якого відділу на підконтрольній Україні території.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я