Підприємці отримали спрощений режим доставки посилок до країн ЄС

За матеріалами інтернет-видань 04.07.2021 146

Українські підприємці з 1 липня отримали спрощений режим доставки посилок до країн Європейського Союзу.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Згідно з повідомленням, з 1 липня 2021 року українські підприємці отримали спрощений режим доставки посилок до країн ЄС. Нові правила стосуватимуться передусім оподаткування товарів, що відправляються в посилках для фізичних осіб.

Зазначається, що відтепер ключові торгові платформи світу можуть виступати податковим агентом продавців з України. Завдяки спрощенню процедуру оформлення відправлень до країн ЄС суттєво скоротиться час проходження митного контролю.

У пресслужбі пояснили, що відтепер маркетплейси, зокрема, Etsy, eBay, Wish, Amazon та інші будуть самостійно нараховувати ПДВ на проданий товар, який відправляється до Європи, і безпосередньо розраховуватися з податковими органами країн доставки. Відтак, всі українські посилки у напрямку Європи з товарами вартістю до 150 євро будуть автоматично проходити митницю. Зазначається, що раніше митне оформлення посилок могло потребувати від одного дня до тижня в залежності від завантаженості інспекторів митниці.

Так, щоб правильно оформити відправлення в особистому кабінеті Укрпошти в митній декларації необхідно всказати податковий код торгової платформи, вказавши «Sold on _____-marketplace. VAT has been paid. IOSS number: ____» в Особистому кабінеті в полі «Інформація для митниць країн ЄС». Також необхідно вказати валюту євро і країну походження.

Зазначається, що при такому оформленні не буде нараховано жодних додаткових сервісних зборів ні з боку митниці, ні з боку приймаючої сторони. Якщо ж посилки будуть оформлені не за наведеним алгоритмом, або вартість товару вища за 150 євро, з відправника будуть знімати додаткові сервісні збори зі сторони пошт ЄС.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ