Практично усю ніч вся Україна перебувала під загрозами повітрянх атак. Але зааз про вибухи у Дніпрі
21 червня 2025 рок Андрій Шляхтін
- У Дніпрі пролунали вибухи після опівночі 21 червня.
- Місто перебуває під ударом "Шахедами".
- Місцеві телеграм-канали повідомляють про роботу ППО та заявляють про збиття.
Дніпро атакували "Шахеди": у місті було гучно / Shutterstoc
Росія вкотре масовано атакує Україну "Шахедами". Після опівночі 21 червня гучно було у Дніпрі.
Вибухи пролунали у передмісті Дніпра. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на місцеві телеграм-канали.
"Шахеди" атакують Дніпро
О 23:45 20 червня Повітряні сили написали, що у напрямку Дніпра рухаються ворожі БпЛА з південного сходу. А вже після 0:15 місцеві ресурси заявили про вибухи.
Попередньо, працювала ППО. Також телеграм-канали повідомляють про збиття. Наразі немає жодної офіційної інформації про наслідки вибухів.
Тривога в Дніпропетровській області тривала до самого ранку Оголосили її ще о 20:36. Тобто Дніпропетровщина "червона" була бльше 8 годин.
Перебувайте в укриття до відбою, адже це може зберегти вам життя.
Зверніть увагу! Оперативно про тривоги, ракетну небезпеку, загрозу ударних БпЛА для всіх областей, вибухи, а також про наслідки російських атак читайте в телеграм-каналі 24 Каналу.
Додамо, що перед 24-ю ночі вибухи внаслідок ударів "Шахедами" та іншими БпЛА також лунали на Київщині, в Сумах та у Запорізькому районі. У Сумах ударний дрон "Ланцет" влучив у будинок, а на Запоріжжі поранень зазнала вагітна жінка.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я