Рашисти обстріляли два села Апостолівської громади
Григорій Давиденко
23.06.2022
1299
![Переглянути оригінальне зображення](https://img.tsn.ua/cached/019/tsn-86026451a4bd5b82b0f7aa9436ae117b/thumbs/1200x630/85/32/da095a712c0c1d978b071dae17c43285.jpeg)
Ординські війська сьогодні вдень знову вчинили воєнний злочин. Вони обстріляли мирні українські села, по яких за всіма міжнародними договорами і Женевськими конвенціями 1949 року гатити ніяк не можна. Таке несамовите "проштовхування" остогидлого московського ярма викликає в українців лише сприйняття рф як фашистської держави. А її громадян-загарбників - як людей не сповна розуму. Про обставини сьогоднішніх злочинів повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук:
- День із численними повітряними тривогами. На щастя, прильотів ворожих ракет не було, а от без обстрілів все ж не обійшлося.
Вдень російські окупаційні війська знову вдарили по Апостолівській громаді, а саме по селах Новосеменівка і Перше Травня. На щастя, з людей ніхто не постраждав. У Новосеменівці внаслідок обстрілу немає світла. Відновити електропостачання фахівці планують завтра вранці.
В інших громадах області день минув тихо.
Нехай і ніч буде спокійною.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ