ерефія не має шансів на перемогу - так заявив Келлог про її війну в Україні

За матеріалами інтернет-видань 01.05.2025 129

1 травня 2025 року  Анастасія Безейко

  • Келлог заявив, що війну можна завершити лише дипломатичним шляхом, а російські заяви про успіх – не відповідають дійсності.
  • Росія не досягла значних успіхів на полі бою за останні півтора року, але втрачає багато солдатів.

Келлог прокоментував війну в Україні

Келлог прокоментував війну в Україні / Колаж 24 Каналу, фото Getty Images, 28 ОМБр

Росія не досягла жодних значних успіхів на полі бою за останні півтора року, тож не виграє у цій війні. Конфлікт в Україні можна завершити лише дипломатичним шляхом.

Про це заявив спецпредставник президента США Кіт Келлог в ефірі Fox News, передає 24 Канал. Російські заяви про успіх – не відповідають дійсності.

Що заявив Келлог

Спецпредставник Дональда Трампа розповів – Росія втрачає сотні тисяч солдатів, але просувається метрами, а не милями.

Вона досі не захопила Київ чи Одесу, а річка Дніпро залишається головним бар'єром. Натомість українці завзято воюють на своїй землі.

Якби вони (росіяни – 24 Канал) вигравали, ця війна вже була б завершена на їхню користь. Але йде четвертий рік,
– зазначив Келлог.

Нагадаємо, напередодні в Держдепі США заявили, що найближчі дні будуть вирішальними для миру в Україні. Вашингтон очікує від Москви конкретних кроків, зокрема негайного припинення вогню.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ