росія не зацікавлена в сумлінних переговорах і продовжує домагатися повного знищення України і її народу
04.06.2025 Андрій Романюк - Редактор стрічки новин
Кремлівські чиновники публічно визнали, що Росія прагне "повного знищення" України, що вказує на незацікавленість Москви у сумлінних мирних переговорах та якнайшвидшому врегулюванні війни.
Такого висновку дійшли аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War).
Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв 3 червня у повідомленнях на своїх російськомовних та англомовних каналах Telegram заявив, що Росії потрібні переговори в Стамбулі, щоб призвести до "швидкої перемоги Росії [в Україні] та повного знищення" українського уряду, а не до "компромісного миру на чиїхось божевільних умовах".
Медведєв заявив, що Стамбульський меморандум Росії від 2 червня відповідає цим цілям, і пригрозив, що Росія "підірве" все і "зникне" будь-хто, хто виступить проти Москви у відповідь на дальні удари українських безпілотників по РФ 1 червня.
Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков 3 червня заявив, що Стамбульський меморандум Росії спрямований на "усунення корінних причин" війни в Україні й що людям не слід очікувати на "негайні рішення" від Стамбула.
Пєсков заявив, що глава Кремля Володимир Путін зацікавлений у майбутній тристоронній зустрічі з президентом США Дональдом Трампом та президентом України Володимиром Зеленським, але що Путін хоче провести цю зустріч після того, як усі технічні деталі будуть опрацьовані в рамках майбутньої угоди про припинення вогню чи довгострокового миру.
Раніше аналітики ISW зазначали, що публічні заяви російських чиновників продовжують демонструвати, що Росія зберігає ширші територіальні цілі в Україні, що виходять за межі чотирьох областей, які Москва незаконно оголосила анексованими.
Нагадаємо, за даними аналітиків Інституту вивчення війни, російські війська навряд чи зможуть захопити місто Суми у найближчій чи середньостроковій перспективі, враховуючи продемонстровану Росією нездатність швидко захопити навіть менші поселення в Україні за останні три роки.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я