![](https://blogimg.pravda.com/images/doc/8/d/8dd145c-tuzov112.jpg)
Дмитро Тузов Політичний оглядач, журналіст
На фото нижче село Нижче Солоне Харківської області. Є відео, де школу в ньому зруйнали росіяни. Це відео зняла американка Дженніфер (Jennifer Mullee), з якою я познайомився на сході країни. Дженніфер є медиком – рятує життя людей на лінії фронту. Вона пройшла вже кілька ротацій у складі ПДМШ на сході України.
Людині з неушкодженою путінізмом психікою важко збагнути, чому росія вдерлася в Україну, а її армія нищить цивільні міста й інфраструктуру. Б'є по електростанціях, аби занурити людей в темряву, холод, голод, спрагу. Чому росіяни намагаються знищити запаси продовольства, елеватори, логістичні центри, продуктові бази, лікарні, дитячі садочки, інтернати, школи. Світ має бачити наслідки російського терору і нападу рашистів на мирну Україну. Фіксувати результати цієї непроголошеної війни, яку істоти в кремлі назвали "специальной военной операцией". А насправді жорстокої війни, за яку відповідатимуть російський диктатор путін, його міністр оборони шойгу, все керівництво росії, та її населення, яке підтримує цю неспровоковану бійню 21 століття. Отже, є відео, де знищена рашистами українська сільська школа. Одна з багатьох, які зруйновано російськими військовими за наказом політичного керівництва російської федерації.
Це ще один доказ злочинів сучасного російського нацизму, який вже отримав назву "рашизм". І цей рашизм підлягає знищенню і засудженню міжнародним трибуналом за злочини проти людяності й геноцид українського народу. путін, ти, і твоя країна відповідатимете за ці злочини, вбивства і руйнування.
Новини Дніпропетровської області , надзвичайні події районів і громад ОТГ Дніпропетровщини сьогодні, головна інформація про ринок землі в Україні, сільські новини та інформація про коронавірус, останні аграрні і кримінальні повідомлення - щодня читайте на сайті обласної газети "Фермер Придніпров'я".
Сайт вітає передрук, як повний, так і частковий, за умови зазначення відкритого гіперпосилання на не нижче другого абзацу тексту з передруком або частковим передруком публікації. Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови активного гіперпосилання на газету "Фермер Придніпров'я"