Штраф 34 тисячі гривень за завищену ціну пального на АЗС

За матеріалами інтернет-видань 15.05.2022 730

На Рівненщині працівники Держпродспоживслужби у ході позапланових перевірок на місцевих автозаправних станціях виявили порушення цінового регулювання. Повідомило видання "Рівне вечірнє".
Зокрема, на АЗС, що працює у селі Яринівка на трасі Рівне-Сарни, зафіксували факт продажу дизельного пального за ціною 71,99 грн при граничній допустимій ціні 44,76 грн. Працівників Держпродспоживслужби на АЗС не пустили, а тому на станцію було накладено штраф у  34 тисячі гривень.
А на АЗС, розташованій у Рівному, виявили факт продажу бензину «А-95 преміум» за ціною 62,99 грн при граничній допустимій 39,57 грн.

  • Головне управління Держпродспоживслужби Рівненської області повідомляє, що з урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на звичайний бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 37,69 грн/літр, на звичайне дизпаливо – 42,63 грн/літр.
  • Вартість преміального бензину не обмежується, якщо на заправці продається також “звичайне” пальне ( А-95, ДП). В іншому випадку, преміальні марки пального можна продавати з п’ятивідсотковою надбавкою до ціни “звичайного”, тобто 39,57грн/л – бензин та 44,76 грн/л – дизель.


 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ