США ЗАПЛАНУВАЛИ ЗУСТРІЧІ ТА ПЕРЕМОВИНИ З УКРАЇНОЮ І РОСІЄЮ ТА ІНШИМИ «РІЗНИМИ СТОРОНАМИ»
Вікторія Кульженко Понеділок 3 лютого 2025 року
ОСНОВНІ ТЕЗИ
- Дональд Трамп заявив, що адміністрація США запланувала переговори з Україною, Росією та "різними сторонами".
- Трамп не надав деталей щодо цих зустрічей, але відомо, що Україна сподівається на переговори з позиції сили.
Трамп заявив про плани зустрітись із Україною та Росією / GettyImages
Дональд Трамп неодноразово заявляв, що планує посадити Україну та Росію за стіл перемовин для закінчення війни. Зокрема, він заявив, що кілька зустрічей вже аплановані.
Президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація запланувала зустрічі та переговори із Україною, Росією та "різними сторонами". Про це пише 24 Канал із посиланням на CNN.
Заплановані переговори
Новобраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп не навів жодних деталей стосовно цих зустрічей. Також він не уточнював, про кого мовиться під "різними сторонами" та коли можуть відбутись заплановані зустрічі.
Ми маємо справу з Україною і Росією, у нас заплановані зустрічі та переговори з різними сторонами, включно з Україною і Росією,
– сказав він.
Чинний президент США відомий своїми гучними заявами про закінчення війни за 24 години від моменту його вступу на посаду. Проте дуже швидко вони перетворились на заяви про закінчення війни за кілька місяців. Згодом з'явилась інформація про так званий "100 денний план".
Водночас в Україні сподіваються, що Трамп змусить Росію до переговорів із позиції сили. Президент нашої держави неодноразово наголошував, що Україні потрібні вигідні позиції на фронті, щоб мати стійке положення за столом переговорів.
Днями спецпредставник президента США Трампа Кіт Келлог зробив декілька заяв щодо України. Він висловився про так званий план закінчення війни за 100 днів, зокрема, про припинення вогню та вибори. У Зеленського зазначили, якщо це єдині пункти плану Трампа, то він – провальний.
Там нагадали, що Росія продовжує нарощувати виробництво ракет і боєприпасів, а також – знаходити нові шляхи обходу санкцій та як заробляти на нафті. Радник президента з комунікацій зауважив, що Україна хотіла б бачити "глибший підхід з боку офіційних осіб ключових партнерів" щодо закінчення війни.
При цьому він наголосив, що держава пам'ятає, як "глибоко і мудро говорив про ситуацію" Трамп із Зеленським. Зокрема, про те, чим насправді можна тиснути на Путіна.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я