Сучасний завод з переробки олійних культур зведуть на Хмельниччині
За матеріалами інтернет-видань
14.04.2025
220
Хмельницька обласна військова адміністрація та агропромхолдинг «Астарта-Київ» підписали меморандум про співпрацю в межах реалізації інвестиційного проєкту, який має на меті посилити економічний потенціал регіону.
Проєкт передбачає будівництво сучасного заводу з переробки олійних культур (сої та ріпаку) в смт Наркевичі Хмельницького району. Обсяг інвестицій становитиме 80 мільйонів доларів США, а реалізація проєкту дозволить створити понад 200 нових робочих місць для мешканців місцевих громад.
«Ми активно працюємо з громадою і в заплановані терміни розпочнемо проєктні роботи, а до кінця 2026 року — завершити будівництво. Для нас важливо створювати сталу агропромислову екосистему — ми об’єднуємо громади, інвестуємо у соціальну інфраструктуру, реалізуємо ініціативи, що сприяють розвитку підприємництва», — зазначив Viacheslav Chuk, директор з комерційної діяльності та стратегічного маркетингу агропромхолдингу.
Астарта послідовно інвестує в сучасні виробничі потужності та розвиток переробної галузі. Будівництво нового заводу є логічним продовженням розвитку інфраструктури компанії у Хмельницькій області, де вже успішно функціонують цукровий завод, два елеватори та агропідприємство, що спеціалізується на рослинництві і тваринництві.
Новий проєкт дозволить компанії не лише розширити лінійку інгредієнтів для кормової бази, але й відповісти на зростаючий попит на продукти переробки сої, зокрема у Європейському Союзі.
Співпраця в межах підписаного меморандуму з Хмельницькою обласною військовою адміністрацією — це не лише стратегічна підтримка проєкту, а й чіткий сигнал, що регіон є відкритим для інвестицій навіть в умовах повномасштабної війни.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ