Тільки-но почався День Незалежності 24 серпня, як у Дніпропетровській та Полтавській областях пролунали вибухи

За матеріалами інтернет-видань 24.08.2025 292

РОСІЯНИ АТАКУВАЛИ УКРАЇНУ БАЛІСТИКОЮ І ДРОНАМИ

24 серпня 2025 року

У Дніпропетровській та Полтавській областях пролунали вибухи, росіяни атакували Україну балістикою і дронами

Сьогодні, 24 серпня. близько 0:50 у місті Павлоград Дніпропетровської області пролунали вибухи. Про це повідомили кореспонденти "Суспільного". 

Перед тим, у 0:45, Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу застосування балістичного озброєння зі південного-сходу. Ще раніше, рівно опівночі, тут інформували про групи ударних БпЛА на межі Харківської та Дніпропетровської областей, курс західний (Кременчук).

Близько 0:55 моніторингові пабліки сповістили про вибухи на Полтавщині - в районах Диканьки, Опішні та Полтавського району.

Близько 1:05 пабліки сповістили про відбій ракетної тривоги та дорозвідку по "шахедах".

О 1:12 повітряну тривогу у Дніпропетровській та Полтавській областях скасували. Вона тут тривала близько півгодини.

О 1:15 Повітряні Сили дали відбій загрози застосування балістичного озброєння по областях, ще за три хвилини - відбій по безпілотниках. Станом на цей час повітряна тривога зберігається лише у Донецькій області, де зберігається активність ворожої тактичної авіації.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ