У Богуславі відбувся фестиваль козацької пісні

За матеріалами інтернет-видань 18.08.2021 59

На Дніпропетровщині у селі Богуслав Богданівської територіальної громади відбувся V ювілейний обласний фестиваль «Козацькі пісні Дніпропетровщини». Від імені голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука учасникам були вручені відзнаки. Їх передав виконавчий директор ДОАОМС Анатолій Адамський.

фестиваль козацької пісні

«Мистецтво, культура та народна творчість об’єднують нас на шляху збереження нематеріальної культурної спадщини та виховання молодого покоління. Козацький спів — це унікальне явище для нашого регіону. Манера виконання цієї народної пісні збереглась у селах та містечках Дніпропетровщини, які колись були козацькими слободами. Цей спів розлогий, розкладений щонайменше на 8 голосів, без музичного супроводу, з прерогативою для чоловічих партій. Дякую всім учасникам фестивалю, які продовжують традицію цього співу, зберігають його для майбутніх поколінь», — зазначив Анатолій Адамський.

фестиваль козацької пісні

До співочого фестивалю долучилось понад 500 учасників від 10 до 90 років. Захід зібрав понад 40 творчих та аматорських колективів нашої та сусідніх областей.

фестиваль козацької пісніфестиваль козацької пісні

фестиваль козацької пісні

фестиваль козацької пісні

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ