У Дніпрі від атак фашистів загинула жінка, 18 людей постраждали, троє у Нікопольщині
Григорій Давиденко
30.04.2026
87

Аби добре розуміти суть теперішньої війни з московією, слід вивчити історію цієї "тюрми народів", за виразом французького мандрівника та філософа Астольфа де Кюстіна у його популярній книзі «росія в 1839 році». Відтоді нічогісінько не змінилося, болотяна деспотія так нею і залишилася.
"росіяни завжди вимагають максимуму, просять щось, що ніколи не було їхнім, а потім висувають погрози та ультиматуми. І, зрештою, на Заході завжди знайдуться люди, які їм щось запропонують. Тож не потрапляймо в цю пастку».
Таку слушну думку висловила сьогодні висока представниця Європейського Союзу із закордонних справ Кая Каллас під час спілкування з журналістами, пише "Радіо Свобода". Дійсно, варварам варто обіцяти лише наступне: ні клаптика Української землі, репарації і контрибуції за зруйноване майно і пошкоджене довкілля, спецтрибунал за військові злочини, виплати родинам полеглих та пораненим військовослужовцям і цивільним України.
Вочевидь, до них досі не доведена ця аксіома, тож масовані терористичні удари кривавого кремля, на жаль, продовжуються. Нові факти про них у Придніпров'ї наводить голова облради Микола Лукашук:
- Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.
Нікопольський район.
Дніпровський район.
Синельниківський район.
Нікопольський район. У Нікополі рашисти обстріляли артилерією ринок. Постраждали 2 жінки 52 та 62 років.
Також через ранкову атаку FPV у місті поранений 88-річний чоловік.
У Мирівській громаді був атакований пасажирський автобус.
Окупанти цілили дронами й артилерією також по Марганецькій, Покровській сільській та Червоногригорівській громадах.
Сталася пожежа. Пошкоджені 8 приватних будинків, багатоповерхівка, будинок культури, підприємство, літня кухня, гараж, авто, газогін та інфраструктура.
Дніпровський район.У Дніпрі через атаку БпЛА постраждав чоловік. Сталася пожежа. Пошкоджена будівля, що не експлуатувалася.
За уточненою інформацією, внаслідок ранкової атаки загинула жінка, постраждали 18 людей.
Синельниківський район.Внаслідок атаки БпЛА у Межівській громаді горів приватний будинок.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
