У голови Дніпровського апеляційного суду знайшли десяток об'єктів нерухомості, зареєстрованих на співмешканця – ЗМІ

За матеріалами інтернет-видань 23.09.2021 37
Наталя Деркач

Суддя Дніпровського апеляційного суду Наталія Деркач могла не задекларувати майже десяток квартир, земельних ділянок та офісних приміщень. Майно, як заявили в ЗМІ, офіційно належать цивільному

Про це повідомив портал politdate.com.ua. Зазначається, що в офіційному шлюбі пара не перебуває і глава Дніпровського апеляційного суду в деклараціях співмешканця не вказує.

У свої фінансові звіти Деркач внесла лише три залізних гаражі, квартиру в рідному для неї Кривому Розі та квартиру дочки, де вона нібито проживає.

"У судді досить хороший оклад і відносно невеликі грошові заощадження. Але це лише та частина майна, яка "б'ється" з офіційними доходами Деркач", – сказано в статті.

Відео дня

Журналісти припустили, що більша частина багатств записана саме на Черниша: від великого заміського будинку до десятків об'єктів житлової та комерційної нерухомості.

Суддя Дніпровського апеляційного суду Наталія Деркач
Цивільного чоловіка в декларації немає
 

Чим же займається чоловік судді? Раніше Олександр Черниш займався пасажирськими перевезеннями. На нього були зареєстровані кілька переобладнаних під маршрутки автомобілів.

Фото із соцмереж Марини Черниш
Суддівське сімейство на світському заході.
 

На Черниша оформлені також квартири та нежитлові приміщення. Наприклад, у Кривому Розі – дві квартири (трьох- і двокімнатна) по вулиці Металургів. Приміщення суміщені й використовуються як офіс.

Нерухомість перебуває у цивільному шлюбі судді в Кривому Розі

Ще дві житлові квартири Черниша в Кривому Розі – це 4-кімнатна по вулиці Балакіна і 2-кімнатна по вулиці 20-го партз'їзду.

 

Комерційна нерухомість у чоловіка в Кривому Розі також є – на вулиці Косіора, заявили журналісти. Приміщення складається з двох поверхів і вбудовано в перший поверх чотириповерхового будинку.

Комерційна нерухомість

На тій же вулиці на ім'я Олександра Черниша зареєстровано ще одне нежитлове приміщення.

 
Нежитлове приміщення по вул. Косіора

На вулиці Землячки – знову перероблена під офісне приміщення квартира.

У цьому ж будинку чоловікові судді належить підвальне приміщення площею 82 квадратних метра.

Вул. Землячки
 
Вулиця Землячки

За даними ЗМІ, проживає сім'я в елітному передмісті Дніпра, в Обухівці, в будинку площею 400 квадратних метрів у лісі. Документи на нього (а також на найближчі земельні ділянки) оформлені на Черниша.

Будинок в Обухівці
 

У Києві у чоловіка є ще одна квартира – на вулиці Крушельницької.

Сама Деркач стверджує, що живе вона в квартирі доньки в центрі Дніпра.

Цікаво, що в декларації Деркач є три гаражі, але жодної машини. Зате авто, згідно з реєстрами, володіє той же Олександр Черниш.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ