У Кам’янському планують реорганізувати вісім дитсадків
У межах оптимізації мережі закладів дошкільної освіти міста вісім дитсадків планують об’єднати у чотири. Внаслідок цього чотири садочки припинять свою діяльність як окремі юридичні особи.
Про це повідомляє видання регіональне видання з посиланням на проєкти рішень від 09.04.2026 року оприлюднені на сайті міської ради.
Заклади, що підпадають під реорганізацію:
- ЗДО №15 «Світоч» (вул. Короленківська, 75) - приєднують до №11 «Чайка».
- ЗДО №34 «Незабудка» (просп. Металургів, 20а) - приєднують до №10 «Ластівка» (частину дітей також можуть перевести до №35 «Попелюшка»).
- ЗДО №49 «Журавлик» (просп. Свободи, 95А) - приєднують до №12 «Сонечко».
- ЗДО №37 «Веселка» (просп. Нескорених, 61) - приєднують до №25 «Смайлик».
Влада офіційно пояснює ці кроки не просто «скороченням», а трьома факторами: створення оптимальної мережі закладів, раціональне використання грошей бюджету та врахування демографічних та економічних показників.
У всіх документах прописані гарантії, які мають заспокоїти батьків та громаду:
- Безперервність освіти: Міська рада зобов'язується забезпечити всім вихованцям можливість продовжити навчання у закладах-правонаступниках на тому ж рівні.
- Спадковість: Заклади, до яких приєднують дитсадки, стають правонаступниками абсолютно всього майна, а також усіх прав та обов’язків установ, що ліквідуються.
Наразі йдеться про проєкти рішень, які мають розглянути депутати на сесії міської ради.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
