У Межівській ОТГ рашисти поранили 20-річну жінку, атакували і Нікопольщину

Григорій Давиденко 19.02.2025 197

   Нет описания фото.

   Нерозумно відмовлятися від сильної карти, яку ми маємо на руках. Чому росіяни хочуть скасування санкцій? Тому що вони завдали їм болю, вони хочуть повернутися до звичного бізнесу. Це сильна карта, яку ми маємо в руках, і ми не повинні її віддавати невідь-защо.

    Таку логічну позицію Європейського Союзу озвучила сьогодні ЗМІ головна дипломатка ЄС Кая Каллас, коментуючи абсолютно "беззубі" переговори США із державою-терористом. Навпаки: слід якомога дужче посилювати санкції, аби агресивна московити почали плести лапті до заболоття. Щодня вони коять воєнні злочини проти мирного населення, день сьогоднішній у Січеславщині не став виключенням, інформує очільник облради Микола Лукашук:

   - Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.
❗️Ворог атакував два райони області - Нікопольський та Синельниківський.
▪️У Межівській громаді Синельниківського району через удар безпілотника постраждала 20-річна жінка. Лікуватися буде вдома. Пошкоджена приватна оселя і господарська споруда.
▪️По Нікопольщині окупанти завдали більше двох десятків ударів. Били переважно дронами-камікадзе, обстрілювали з артилерії та скидали боєприпаси з безпілотників.
   Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
   Пошкоджена машина швидкої допомоги, 4 приватні будинки, гараж, авто, інфраструктура, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.
▪️В інших громадах області день минув без обстрілів.
Тихої ночі.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ