У НАТО визнали злочини рф в Україні геноцидом, а її терористичний режим - рашизмом

У Парламентській асамблеї НАТО ухвалили важливі рішення.
На сесії визнали терористичний режим росії рашизмом, а злочини рф проти України – геноцидом.
Відповідну заяву зробив керівник постійної делегації України у Парламентській асамблеї Північноатлантичного альянсу Єгор Чернєв.
Декларації під час сесії асамблеї у Люксембурзі ухвалили одноголосно. Також уряди учасників-членів Альянсу закликали відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом НАТО.
За словами Чернєва, ухвалена декларація – це дипломатична перемога нашої держави. У НАТО врахували всі українські ключові побажання щодо фінального тексту. У декларації засуджується ідеологія рашизму, йдеться про міжнародний трибунал та допомогу Україні під час та після закінчення війни, план Маршалла, санкції, репарації та багато іншого.
"Вголос".
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я