У Прикарпатті середня врожайність сої склала понад 30 ц з гектара
Як повідомив департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА, станом на 26 жовтня у Прикарпатті продовжується збирання пізніх культур - кукурудзи, соняшника, сої та цукрового буряка.
Збиральні роботи проведено на площі 195,4 тис. га. Валовий збір сільськогосподарських культур, включаючи технічні, склав понад 900 тисяч тонн.
Вже намолочено 268,8 тис. тонн кукурудзи. Врожайність склала 75,5 центнери з гектара. Сою зібрано з площі 37,5 тис. га, намолочено 115,5 тис. тонн, врожайність 30,8 ц/га. Соняшника з площі 16,8 тис. га намолочено 47,9 тисяч тонн.
Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я