У Січеславщині через обстріл рашистів згоріло 20 га пшениці
Григорій Давиденко
07.07.2022
377
![На зображенні може бути: вогонь та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/291792707_385244227042814_5209678895311716856_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GAsGSkVipVwAX_iM6Av&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AT_B5IDI2pzy9Xka5qaddG88k_ai6oFaJ22sWR3lmHOWlw&oe=62CC1F68)
Загарбницькі війська московитів продовжували порушувати правила і звичаї війни на січеславських землях і вдень 7 січня. Навіть сьогоднішнє, ще дохристиянських часів свято Купайла, відоме і як Івана Купала, не спинило тих мародерів-заброд. Вони посилали в південні краї області свої дикунські артилерійські "гостинці", більш нічого доброго за душею у них немає. І в українців до них, окрім огиди і ненависті до них, більше нічого катма. Про сьогоднішні злочини орків і нашу майбутню Перемогу повідомив голова облради Микола Лукашук:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 134 доба добігає кінця.
Вдень російські окупаційні війська обстріляли Апостолівську громаду. Вдарили по прикордонних територіях села Новосеменівка, в населеному пункті перебиті лінії електропостачання. Також сталася пожежа – згоріла стерня площею майже 5 га. На щастя, без жертв.
Вдарили окупанти і по прикордонних територіях Зеленодольська. Постраждалих та руйнувань немає.
Окрім цього, ворог бив по Запорізькій області, внаслідок чого там зайнялися поля. Вогонь перекинувся і на землі нашої Великомихайлівської громади, що у Синельниківському районі. Знищено близько 20 га пшениці.
В інших районах Дніпропетровщини сьогодні спокійно. Ситуація наразі стабільна, всі об‘єкти критичної інфраструктури функціонують в штатному режимі. Обласна рада, обласна військова адміністрація, штаб оборони області щоденно працюють задля Перемоги України.
Тримаємось. Віримо в ЗСУ, довіряємо Президенту, разом йдемо до спільної мети. Україна була, є і завжди буде.
Мирної ночі. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ