У Січеславщині від дій орди постраждали четверо людей, пошкоджені 2 ФГ та інше майно, збиті 3 БпЛА рф

Григорій Давиденко 01.08.2025 224

 На зображенні може бути: 1 особа

  У нас є три нагальні пріоритети. По-перше, ми маємо і далі стояти на боці України та притягнути росію до відповідальності за її війну агресії. Викрадених дітей потрібно повернути. Воєнні злочини мають бути ретельно задокументовані. Винні мають постати перед правосуддям. Ця війна має завершитися. Це – основа Гельсінських принципів, які ми всі твердо підтримуємо.

   Таку позитивну для України заяву на вчорашній конференції з нагоди 50-річчя Гельсінського заключного акта, який є основоположним документом для Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) – "Гельсінкі+50" - у Фінляндії, за даними вітчизняних ЗМІ, висловила чинна голова ОБСЄ Еліна Валтонен. Демократичний світ вже 12-й рік виводить московію на чисту воду, та вона, мов мавпа за знайдені ласощі, цупко тримається кровожерних, падлючих принципів середньовічного свого буття на планеті Земля.

    У ранковому дописі очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак інформує про нові воєнні злочини недорозваленої імперії в краї:

   - Вночі оборонці неба, за інформацією ПвК, знищили в області 3 БпЛА.
▪️Втім, були удари безпілотниками по Синельниківщині. А саме Васильківській, Українській та Миколаївській громадах.
   Постраждала 35-річна жінка. Виникло декілька пожеж. Горіли два фермерські господарства, ліцей, пошта. Зайнялося і на території приватного домоволодіння.
   Вгатила рашистська банда і по Покровській громаді. Понівечений приватний будинок. За попередньою інформацією, з-під завалів дістали двох дітей. Деталі уточнюємо.
▪️Продовжувалися атаки на Нікопольщину – райцентр, Червоногригорівську, Марганецьку громади. Ворог тероризував тамтешніх мешканців артилерією та безпілотниками.
Постраждав 25-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджені інфраструктура, авто.
 За уточненою інформацією, через влучання FPV-дрона по Нікополю вчора в заобіддя пошкоджений приватний будинок.

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ